Nowy Renault CAPTUR

Stylowy crossover z licznymi możliwościami personalizacji, nowy CAPTUR został zaprojektowany od nowa, aby jeszcze bardziej spełnić Twoje pragnienia.

Renault Captur wyróżnia się tym, co najlepsze w trzech różnych rodzajach samochodów:

  • pełnym ekspresji stylem i wysoko umieszczonym miejscem kierowcy typowym dla SUV-ów
  • dużą ilością miejsca i możliwością zmiany konfiguracji typową dla vanów
  • zwrotnością i przyjemnością prowadzenia typową dla samochodów kompaktowych

     

Renault Captur to innowacyjne technologie

Wbudowany w deskę rozdzielczą multimedialny tablet Renault R-LINK z 7-calowym dotykowym ekranem zapewnia prosty dostęp do innowacyjnych i praktycznych funkcji: nawigacji TomTom®, multimediów, łączności telefonicznej, informacji na temat samochodu czy usług online. Renault R-Link na dobre łączy świat samochodów i cyfrowych technologii.

Możesz jeździć i mieć dostęp do usług online! Dzięki Renault R-Link, zyskujesz dostęp do swojej książki teleadresowej, zasobów muzycznych czy istniejących aplikacji! Renault R-Link daje się obsługiwać dotykowo za pośrednictwem 7-calowego ekranu. Dzięki R-Link Store możesz przeglądać i pobierać aplikacje samochodowe: społecznościowe, informacyjne, praktyczne, rozrywkowe, kulturalne bądź turystyczne. Aplikacja HD Traffic®* poinformuje z wyprzedzeniem o nieprzewidzianych sytuacjach na drodze.

5 gwiazdek EURO NCAP!

Renault Captur uzyskał 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa biernego, przeprowadzonych przez niezależną organizację Euro NCAP. Ocena ta, wystawiona zgodnie z zaostrzonymi od stycznia 2013 r. zasadami, po raz kolejny potwierdza doświadczenie Renault w zakresie bezpieczeństwa biernego. Renault Captur z łączną oceną na poziomie 80,5% stał się tym samym piętnastym modelem Renault, który uzyskał maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa biernego Euro NCAP. Renault Captur wyróżnia się dynamicznym i bezpiecznym zachowaniem na drodze dzięki precyzyjnie i szybko reagującemu układowi jezdnemu.

Zobacz również

Zdunek dla Firm

PROMOCJE DLA FIRM

Czytaj więcej
Zdunek dla Firm

PROMOCJE SERWISOWE

Czytaj więcej