Kontakt - dział handlowy Gdynia

P.U.H. Zdunek Sp. z o.o.

Autoryzowany Dealer Renault Gdańsk

ul. Morska 517A, 81-002 Gdynia

58 600 15 00

poniedziałek – piątek: 8:00 – 19:00

sobota: 9:00 – 15:00

Wyślij wiadomość

Dyrektor handlowy

Krzysztof Dudziak

krzysztof.dudziak@zdunek.pl

Asystentka Dyrektora Handlowego

Julita Majewska

+48 784 059 161

julita.majewska@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Szef Sprzedaży

Mariusz Kutwin

662 247 913

mariusz.kutwin@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja

Marta Barzowska

784 522 651

58 600 15 01

recepcja.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja

Anna Piotrowicz

536 114 167

58 600 15 01

recepcja.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Piotr Szostakiewicz

786 201 202

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Andrzej Łagocki

786 201 202

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Renault

Patryk Jahn

786 201 202

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Dawid Blank

786 201 202

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Monika Krajnik

786 201 202

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Dacia

Zbigniew Kalczyński

786 201 202

dacia.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Dacia

Piotr Kosno

786 201 202

dacia.gdynia@zdunek.pl