Kontakt - dział handlowy Gdynia

P.U.H. Zdunek Sp. z o.o.

Autoryzowany Dealer Renault Gdańsk

ul. Morska 517A, 81-002 Gdynia

58 679 03 33

fax: 058 679 03 30

poniedziałek – piątek: 8:00 – 19:00

sobota: 9:00 – 15:00

Wyślij wiadomość

Dyrektor handlowy

Krzysztof Dudziak

krzysztof.dudziak@zdunek.pl

Asystentka Dyrektora Handlowego

Julita Majewska

+48 784 059 161

julita.majewska@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Szef Sprzedaży

Mariusz Kutwin

662 247 913

mariusz.kutwin@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja

Marta Barzowska

784 522 651

58 679 03 33

recepcja.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Wojciech Soliszko

784 053 832

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Piotr Szostakiewicz

662 219 396

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Andrzej Łagocki

784 916 694

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Renault

Patryk Jahn

734 432 057

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Dawid Blank

604 577 493

renault.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Dacia

Zbigniew Kalczyński

606 530 104

dacia.gdynia@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Dacia

Piotr Kosno

795 494 262

dacia.gdynia@zdunek.pl