Kontakt - dział handlowy Gdańsk

P.U.H. Zdunek Sp. z o.o.

Autoryzowany Dealer Renault Gdańsk

Miałki Szlak 43/45, 80-717 Gdańsk

58 326 52 52

784 012 152

fax: 058 326 52 55

poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00

sobota: 9:00 – 15:00

Wyślij wiadomość

Dyrektor Handlowy

Krzysztof Dudziak

krzysztof.dudziak@zdunek.pl

Asystentka Dyrektora Handlowego

Julita Majewska

784 059 161

julita.majewska@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Szef Sprzedaży

Andrzej Suś

668 017 052

andrzej.sus@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Recepcja

Ewelina Zawadzka

784 012 152

58 326 52 52

ewelina.zawadzka@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Piotr Janura

600 877 458

piotr.janura@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Przemysław Plaskota

696 058 047

przemyslaw.plaskota@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych Renault

Filip Matuszewski

662 301 061

filip.matuszewski@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Dacia

Mirosław Dobrzycki

784 494 560

miroslaw.dobrzycki@zdunek.pl

RENAULT Zdunek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Paweł Chomicz

784 026 490

pawel.chomicz@zdunek.pl

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Dacia

Barbara Dzikowska

882 003 745

barbara.dzikowska@zdunek.pl