Renault MASTER

Sprawdź ofertę na profesjonalne zabudowy specjalistyczne
i skorzystaj z opcji odroczonej płatności na 2 miesiące w leasingu RCI

Renault MASTER - ZDUNEK
OD
121 278 zł
Podana cena netto dla wersji: MASTER Business
Renault MASTER - ZDUNEK

Renault MASTER numerem jeden wśród aut dostawczych

W pierwszym półroczu 2018 roku Renault Master okazał się najchętniej wybieranym wśród modeli samochodów dostawczych w Polsce. W czerwcu 2018 roku w rankingu samochodów dostawczych marka Renault zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 1 144 szt., co stanowi 18% udziału w rynku.

W samym tylko czerwcu model Renault Master był najchętniej wybieranym samochodem dostawczym, pokonując o blisko 50% konkurencję. Na rynku samochodów dostawczych Renault Master zajęło pierwsze miejsce ze sprzedażą na poziomie 874 samochodów (dane za czerwiec br.). Po udanym pierwszym półroczu Master ponownie okazał się najchętniej wybieranym wśród modeli dostawczych w Polsce.

Renault MASTER - ZDUNEK

Drugi raz z rzędu nr 1 w rankingu niezawodności DEKRA

Renault MASTER zajął 1. miejsce w raporcie DEKRA Samochody Używane w latach 2016 i 2017 w klasie „Transportery” w przedziałach 0-50 tys. km oraz 50-100 tys. km.

W Raporcie DEKRA o samochodach używanych eksperci oceniają wyniki ogółem około 15 milionów głównych badań technicznych przeprowadzonych w okresie dwóch lat. W statystykach uwzględnione zostały wyłącznie usterki istotne dla oceny modeli pojazdów. Ocena została przeprowadzona w zależności od klasy pojazdu i kategorii przebiegu. Skuteczne porównanie było możliwe dzięki zastosowaniu dziewięciu różnych klas pojazdów, od samochodów małych do dostawczych.

Więcej informacji na stronie www.raport-uzywane-dekra.pl