RENAULT PRO+

RENAULT PRO+

PRO+ CENTRUM OBSŁUGI FIRM RENAULT - MIEJSCE DLA KAŻDEGO PRZEDSIĘBIORCY


PRO + Centrum Obsługi Firm Renault Zdunek

Jedno miejsce - wielu specjalistów

Renault wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dysponuje rozbudowanym Centrum Obsługi Firm PRO +. Filozofia działania Centrum zawiera się w jego nazwie. Skoro PRO znaczy „dla” i jest dedykowane dla biznesu, to Renault Zdunek wyraża gotowość do załatwienia każdej, nawet najbardziej nietypowej sprawy związanej z pojazdami firmowymi.

Pełna gama pojazdów użytkowych

Samochód, szczególnie o charakterze użytkowym musi „dać się dotknąć”. Nie tylko finansujący, ale często jego przyszły użytkownik, powinien mieć okazję do oceny zastosowanych rozwiązań, dokonania jazdy próbnej, wreszcie skonfrontowania tej wiedzy z rzeczywistymi potrzebami swojej firmy. Nie da się tego zrobić przez internet, bazując nawet na dokładnych zdjęciach czy zaawansowanych prezentacjach 3D. Realnego kontaktu z pojazdem nie zastąpi również najbardziej dopracowany katalog. Z uwagi na to w PRO + Centrum Obsługi Firm Renault Zdunek, klient ma możliwość zobaczenia „na żywo” samochodów dedykowanym odbiorcom firmowym. Dotyczy to zarówno pojazdów dostawczych jak i modyfikowanych.

Fachowcy od pojazdów użytkowych

Samochody użytkowe różnią się od osobowych przeznaczeniem, rozwiązaniami dedykowanymi segmentowi rynku który dany pojazd ma obsługiwać, oraz dodatkowym specjalistycznym opcjonalnym wyposażeniem. Aby wykorzystać pełnię użytecznych opcji zastosowanych w samochodach Renault i dostosować je do potrzeb klientów, potrzebne jest posiadanie specjalistycznej wiedzy. W taką są wyposażeni pracownicy Centrum PRO +, dlatego w Renault Zdunek przestrzega się ścisłego podziału na personel dedykowany pojazdom firmowym i tym kupowanym na potrzeby prywatne. Dzięki temu klient może mieć pewność, że w Centrum PRO +, członek zespołu dysponuje rzetelną i co ważne aktualną wiedzą związaną właśnie z pojazdami użytkowymi. Ta jest stale podnoszona na szkoleniach związanych z tym jakże ważnym „firmowym” segmentem rynku.

Wsparcie w optymalnym wyborze

Tak jak przy wyborze samochodu osobowego, możemy zaakceptować pewien kompromis pomiędzy jego wielkością, osiągami, ceną, a naszymi oczekiwaniami, to w przypadku pojazdu służącemu firmie, prawie nie ma dla niego go miejsca. Musi być maksymalnie dostosowany do naszych potrzeb, auto będzie bowiem zarabiać pieniądze dla firmy i być dostrojone do konkretnego profilu branży użytkownika. Zespół Centrum PRO + Renault Zdunek, pomoże w wyborze odpowiedniej konfiguracji dodatkowego wyposażenia, proporcji w ilości miejsc siedzących względem przestrzeni ładunkowej czy ilości drzwi bocznych. Wcześniej przeprowadzi dokładny wywiad z przedsiębiorcą związany z typem prowadzonej działalności gospodarczej. Doradca może też skorzystać i polecić klientowi pełną gamę sprawdzonych używanych samochodów użytkowych. W razie konieczności dłuższego postoju w serwisie, w Centrum PRO + klient otrzyma auto zastępcze, tak aby jego firma mogła terminowo wywiązać się z realizowanych zleceń.

Finansowanie i opieka serwisowa

Kiedy klient przy wsparciu zespołu Centrum PRO + dokona już optymalnego wyboru samochodu, następuje czas na rozmowę o jego finansowaniu. Dedykowany doradca finansowy pomoże dobrać odpowiednią ofertę kredytową lub leasingową. Istotne jest bezpieczeństwo oferty kredytowej oferowanej przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, która jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Renault Zdunek nigdy nie kieruje się podejściem „sprzedaj i zapomnij”. Wręcz przeciwnie, - klient z Centrum PRO + może liczyć na fachową opiekę posprzedażową. W ramach Karty Flotowej, Renault gwarantuje stały rabat na zakup części zamiennych, akcesoriów i z góry określoną niezmienną stawkę za roboczogodzinę usług serwisu. To szczególnie ważne dla przedsiębiorców, którzy mogą założyć w swoim budżecie określone konkretne środki na koszty utrzymania floty pojazdów i tym samym uniknąć dużych odchyleń od zaplanowanych wydatków.

 

 

NASZE ZOBOWIĄZANIA WOBEC PAŃSTWA FIRM TO PRZEDE WSZYSTKIM:
• Pełna ekspozycja gamy samochodów Renault przeznaczonych dla firm (w tym samochodów dostawczych modyfikowanych i zabudowanych).
• Profesjonalny zespół pracowników działu sprzedaży i serwisu, specjalizujących się w obsłudze firm i samochodów dostawczych, których kompetencje handlowe i techniczne są stale podnoszone dzięki programom specjalistycznych szkoleń.
• Dostępność usług poprzez zgrupowanie w jednym miejscu całości usług związanych z użytkowaniem samochodu do celów zawodowych: zakup samochodów nowych lub używanych, oferta akcesoriów i specjalistycznego wyposażenia, projekty zabudów i modyfikacji, finansowanie, umowy serwisowe, samochody zastępcze, wynajem, itd.
• Proaktywne podejście wyrażające się w zorganizowaniu dla Klientów instytucjonalnych oddzielnych, specjalnie wyznaczonych miejsc w salonie i serwisie, oraz w zapewnieniu odpowiedniego wyposażenia i narzędzi przystosowanych do obsługi samochodów ważących nawet do 7 ton.